ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO 4 czerwca 2017. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejszą uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy obchody okresu wielkanocnego. Po Mszy św. o 10.00 adoracja i procesja.

2. Jutro, w poniedziałek po uroczystości Zesłania Ducha Świętego, w Kościele w Polsce przypada święto Maryi Matki Kościoła. Zostało ono ustanowione na prośbę biskupów polskich podczas Soboru Watykańskiego II. Msze św. w tym dniu o godz. 9.00 i o godz. 18.00.

3. Od jutra dzieci klas IV i V rozpoczynają biały tydzień. Dziękuję paniom katechetkom oraz rodzicom tych dzieci za zaangażowanie w przygotowanie dzisiejszej uroczystości.

4. Za tydzień po Mszy św. o 9.00 obejrzymy program artystyczny o bracie Albercie Chmielowskim w wykonaniu młodych artystów z domu kultury z Radzanowa.

5. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy świętej. W Bulkowie odpust.

6. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej.

7. Dzisiaj obraz M.B. Częstochowskiej zakończy peregrynację w Sochocinie-Badurkach i rozpocznie po Mszy św. o 16.00 peregrynację w Chlebowie.

8. Poświęcenie pól w tym tygodniu codziennie o godzinie 19.30 według następującego porządku:

– w poniedziałek Sochocino-Badurki

– w środę – Wołowa i Kosino

– w czwartek – Wiciejewo

– w piątek – Chlebowo

– w sobotę – Blichowo

8. Z prasy katolickiej: ”Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

9. Intencje w gablotce i na naszej stronie.