off

Czternasta niedziela zwykła – 03 lipca 2022r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja po Mszy Świętej o godz. 10.00.

3. Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o uświęcenie kapłanów oraz o nowe powołania od godz.17.00.

4. „W tym roku w dniach 6 – 14 sierpnia wyruszy 41 Pielgrzymka Diecezji Płockiej na Jasną Górę pod hasłem „Powróćmy na Eucharystię”. Po czasie pandemii pielgrzymka będzie miała tradycyjny charakter. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do wzięcia udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się w każdej parafii. Spotkanie organizacyjne dla grupy biało-czerwonej, w której skład wchodzi nasza parafia odbędzie w niedzielę 24 lipca w płockiej farze po Mszy św. o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy”.

5. Dziękuję za bezimienną ofiarę w wysokości 100 zł. na cele parafialne. Bóg zapłać.

6. Zapowiedzi przedślubne.

7. Z prasy katolickiej :„Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

8. Intencje mszalne są wywieszone w gablotce i są na stronie naszej parafii.