off

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 28 czerwca 2020. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości.
2. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Ich wstawiennictwu będziemy polecać Bożej opiece wierzących, zwłaszcza pasterzy Chrystusowej owczarni. Swoimi modlitwami obejmijmy również papieża Franciszka – Piotra naszych czasów i naszego Biskupa Piotra. Msze święte o 9.00 i o 18.00. W parafii Zakrzewo odpust.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17.30 adoracja w intencji o nowe i święte powołania do pracy w Kościele, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek od godz. 17.00 adoracja i spowiedź. W sobotę czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece naszą codzienność.
4. We wtorek i w czwartek od 16.30 próba przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu świętego.
Spowiedź dla dzieci klas IV, ich rodziców i chrzestnych w piątek od godziny 19.00.
5. We wtorek od godz. 9.00 sprzątanie kościoła przed komuniami świętymi, które odbędą się
5 i 12 lipca.
6. W środę od 9.00 próba przed Pierwszą Komunią świętą dla pierwszej grupy komunijnej.
7. Za tydzień msze święte będą według następującego porządku: 8.00; 10.00; 12.00; 16.00
8. Na mszy św. o godz. 10. dzieci klas IV odnowią przyrzeczenia chrztu świętego.
9. Po mszy św. o 12.00 będzie adoracja i procesja. Już może być baldachim i obrazy poduszeczki i różaniec.
10. Nadal w kościele obowiązują nas maseczki.
11. Dziękuję panom Józefowi Adamskiemu i Tadeuszowi Kaczmarczykowi za prace przy naprawieniu żaluzji na wieży kościoła i udrożnieniu odpływu deszczówki z ostatniej już rynny przy zakrystii. Bóg zapłać.
12. Zapowiedzi
13. Z prasy katolickiej
14. Intencje mszalne
15. W ostatnim tygodniu na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy ś.p. Stanisława Modlińskiego z Gocłowa i ś.p. Teresę Strusińską z Blichowa. Wieczny odpoczynek …