Trzynasta niedziela w ciągu roku – 26 czerwca 2022r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym. W sposób szczególny prosimy Boga, aby nie ogarnęły nas ciemności błędu oraz abyśmy żyli w blasku Bożej prawdy (kolekta mszalna).

2. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 9.00 i o 18.00. W Zakrzewie odpust. Ofiary na Stolicę Apostolską będą zbierane w niedzielę 3 lipca.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:

– w piątek nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.00; spowiedź święta od godz. 17.00

– w sobotę wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec od godz. 15.20. Msza św. z pierwszej soboty miesiąca o godz. 16.00.

4. Niedziela za tydzień będzie pierwszą niedzielą miesiąca lipca. Przechodzimy na wakacyjny rozkład Mszy świętych o 8.00 o 10.00 i o 16.00. Adoracja i procesja po mszy św. o godz. 10.00. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

5. Za tydzień z pomocą duszpasterską w naszej parafii będzie ks. Jan Kaźmierczak z Bodzanowa.

6. Zapowiedzi przedślubne.

7. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

8. Intencje mszalne w gablotce i na stronie naszej parafii.