off

Trzynasta niedziela w ciągu roku 2 lipca 2023r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Po Mszy św. o 10.00 adoracja i procesja.

2. W poniedziałek, 3 lipca, obchodzimy święto kolejnego Apostoła – Świętego Tomasza, który pokonał niemoc własnej wiary i, jak głosi tradycja, zaniósł naukę Chrystusa aż do Indii, gdzie zginął śmiercią męczeńską.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek od 17.30 adoracja. W czasie adoracji i podczas Mszy Świętej podziękujemy za dar Eucharystii i kapłaństwa, i poprosimy o nowe i święte powołania do pracy w Pańskiej Winnicy, także z naszej wspólnoty parafialnej. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata, co uczynimy podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Spowiedź od 17.00 do 18.00.

4. Zapowiedzi przedślubne

5. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

6. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie