off

TRZYNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 lipca 2017. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś pierwsza lipcowa niedziela. Po Mszy św. o 11.30 adoracja i procesja.

2. Wakacyjny czas przeżywajmy z Bogiem, czyli z niedzielną Eucharystią i z codzienną modlitwą.

3. W tym tygodniu przypada też pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Mimo wakacyjnej atmosfery postarajmy się o chwilę adoracji Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00, ofiarując ją w intencji nowych powołań kapłańskich, także z naszej wspólnoty parafialnej. Proszę powołaniową grupę modlitewną o przewodniczenie adoracji.

Pierwszy piątek to dzień Komunii św. wynagradzającej za grzechy osobiste i całego świata. Chrystusa Eucharystycznego możemy przyjąć tylko czystym sercem. Dlatego w naszym kościele okazja do pierwszo piątkowej spowiedzi świętej od godz. 17.30 w czasie adoracji.

4. Na cmentarzu w miniony czwartek zostało wywrócone drzewo. Powoli porządkujemy to miejsce, gdzie rosło drzewo.

5. Remont dachu na kościele nie rozpoczynamy, bo nie mamy podpisanej umowy z marszałkiem o dofinansowanie projektu i do zakończenia innych spraw z tym powiązanych nie możemy rozpocząć inwestycji.

6. Zapowiedzi: sakrament małżeństwa w najbliższym czasie mają zamiar przyjąć:

Adrian Łoziński, cywilnie związany, zamieszkały w Blichowie i Katarzyna Łozińska z domu Winciorek, cywilnie związana, zamieszkała w Blichowie. Zapowiedź pierwsza.

7. Prasa: „Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

8. Intencje w gablotce i na naszej stronie.