TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 listopada 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
2. W poniedziałek wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.
3. W środę wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego
4. W czwartek Wspomnienie Ofiarowania N.M.P.
5. W piątek wspominamy św. Cecylię, patronkę muzyki kościelnej.
6. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po mszy św. o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do N.S.P.J.
7. Za dwa tygodnie rozpoczniemy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Szczegółowy program vpodam za tydzień.
8. Dziękuję za bezimienną ofiarę w wysokości 200 zł. Bóg zapłać.
9. Zaraz po Mszy św. o godz. 9.00 katecheza parafialna dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii świętej i ich rodziców.
10. Za tydzień katecheza parafialna dla dzieci klas IV i ich rodziców.
11. Z prasy katolickiej : „Gość Niedzielny”.
12. Intencje w gablotce i na naszej stronie.
13. W minionym tygodniu pochowaliśmy na naszym cmentarzu grzebalnym ś.p. Jadwigę Nejman. Wieczny odpoczynek…