TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 listopada 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj pierwsza niedziela listopada niedziela adoracyjna. Po mszy św. o 11.30 przed wystawionym Najświętszym Sakramentem modlić się będziemy za dusze w czyśćcu cierpiące.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00 adoracja w int powołań do kapłaństwa życia konsekrowanego. Proszę powołaniową grupę modlitewną o przewodniczenie.

3. W Piątek, 8 listopada o godz. 13.00 w naszym kościele Msza św. za Ojczyznę z udziałem władz Gminy oraz szkół z naszej gminy. Wszystkich zapraszam na modlitwę za Ojczyznę.

4. W sobotę 9 listopada będziemy obchodzić święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu – papieża.

5. Dziękuję za dwie bezimienne ofiary na cele parafialne: 50 zł. i 800 zł. Bóg zapłać. Jeszcze raz informuję, że z Nowych Łubek na śmieci pan Rutecki zebrał670 zł, pan Bigos 1400 zł i 4 osoby indywidualnie złożyły ofiary po 25 zł. na śmieci z cmentarza.

6. Za tydzień po Mszy św. o 16.00 katecheza parafialna przed bierzmowaniem.

7. Z prasy katolickiej: ”Gość Niedzielny” „Mały Gość Niedzielny”. 7.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.