Trzecia niedziela Wielkanocy 14 kwietnia 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcam przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

3. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień naszego życia.

4. Dzisiaj po Mszy św. o 16.00 katecheza przed bierzmowaniem.

5. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpocznie się tydzień modlitw o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

6. W środę 17 kwietnia od godz. 16.00 w kościele liturgiczna próba przed I Komunią świętą.

7. Próba przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu świętego w czwartek 18 kwietnia od godz. 16.00

8. Dziękuję za ofiarę w wysokości 150 zł. na cele parafialne od jubilatów z Nowych Łubek.

9. Zapowiedzi: .

10. Z prasy: „Gość Niedzielny” i „Misyjne Drogi”.

11. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.