TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 27 stycznia 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach, z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe i chrześcijańskie powołania.

2. Dziękuję tej małej cząstce naszej parafii, która poświęciła w miniony poniedziałek pół godziny na adorację Pana Jezusa w naszym kościele.

3. Wizyta duszpasterska została w naszej parafii zakończona. Podsumowanie za tydzień.

4. Za tydzień niedziela adoracyjna. Po mszy św. o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy adoracyjne.

5. Dziękuję za ofiary złożone na cele parafialne w ostatnim tygodniu:

Chlebowo od Kusych do Bartczaków 1200 zł.

Blichowo od Witkowskich do rodziny Babis 1850 zł.

Blichowo od Rzechółków do Krzemińskich 2160 zł.

Blichowo od kowalskich do Cieszkowskich 3650 zł.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Serca NMP przed Mszami wieczornymi o godz. 17.00.

7. Spowiedź święta w piątek o godz. 16.30.

8. W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele o godz.10.00 i o 17.00. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. Zapraszam do szczególnej modlitwy w intencji osób zakonnych, które posługują i pochodzą z naszej parafii.

9. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam do kościoła ze świecami dzieci klas III i IV przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu świętego.

10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” z filmem: „ Bóg nie umarł II”.

11. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.

12. W ostatnim tygodniu pochowana została na naszym cmentarzu ś.p. Henryka Rzechółko. Wieczny odpoczynek…