off

TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 26 stycznia 2014. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękuję za udział we wtorkowej adoracji. Małe kilkuosobowe delegacje z poszczególnych wiosek poświęciły czas dla Jezusa. Być może z powodu mrozu, gorzej, jeśli z powodu wychłodzenia serc było nas tak mało. Słyszeliśmy dzisiaj jakże aktualne wezwanie do nawrócenia.

 2. Jutro ostatni dzień wizyty duszpasterskiej od godziny 9.00 Blichowo od Gocłowa do plebanii i od 15.00 Blichowo działki od Pawłowskich.

 3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu szczególnie czcimy Matkę Najświętszą i powierzamy Jej matczynej opiece całą naszą codzienność.

 4. Za tydzień niedziela adoracyjna. Wtedy też będziemy świętować Ofiarowanie Pańskie, czyli święto Matki Bożej Gromicznej. Na msze święte przychodzimy ze świecami. Modlić się będziemy za tych, którzy przyjęli życie konsekrowane, a więc za zakony żeńskie i męskie. A ofiary z następnej niedzieli przeznaczone będą na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w Polsce.

 5. Za tydzień po Mszy św. o 9.00 katecheza parafialna dla dzieci klas IV i ich rodziców.

 6. Dziękuję za ofiary złożone na cele parafialne w ostatnim tygodniu.

 7. Zapowiedzi wywieszone w gablotce.

 8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

 9. Intencje mszalne w gablotce oraz na tej stronie.