TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 21 stycznia 2018. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus wciąż powołuje tych, którzy będą łowić ludzi w sieci zbawienia, bo czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże.

2. Trwamy ze wszystkimi wspólnotami chrześcijańskimi na świecie w tradycyjnej modlitwie o jedność chrześcijan. Tydzień modlitw zakończy się w czwartek, w święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.

3. W piątek przypada w Kościele w Polsce Dzień Islamu. Poznawanie innych kultur i religii pomaga w przezwyciężaniu podziałów i nienawiści. Prośmy jedynego Boga, który na różne sposoby objawia się ludziom, o pokój i braterstwo w świecie.

4. Dzisiaj Dzień Eucharystii w naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja od:

• 8.30 do 9.00
    • 10.00 do 11.30

• 15.00 do 16.00

5. W tym tygodniu w piątek od 10.00 do 12.00 pierwsza część egzaminu przed bierzmowaniem. Można wtedy oprócz katechizmu zaliczać też pacierz.

6. Za tydzień po Mszy św. o 16.00 katecheza parafialna przed bierzmowaniem dla młodzieży klas III Gim. oraz pierwszych ponad gimnazjalnych.

7. Dziękuję za ofiary złożone na cele parafialne w czasie kolędy.

8. Kolęda w tym tygodniu według następującego porządku:

– poniedziałek od 14.00 Wiciejewo Dolne, Golanki Dolne i Blichowo za mostem.

– wtorek od godz. 9.00 Blichowo pod Łubki od Smykowskich i Kulpów

– sobota od 9.00 Blichowo centrum i przy szkole od Kowalskich

9. Zapowiedzi: Michał Goliszek kawaler zamieszkały w Kosinie parafii tutejszej i Martyna Chyczewska panna zamieszkała w Nowych Łubkach parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

10 Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i „ Różaniec”.

11. Intencje mszalne