off

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY 06 maja 2018. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś – szósta niedziela Wielkanocy, pierwsza niedziela maja, niedziela adoracyjna. Dzisiaj na mszę św. o 11.30 przyjadą strażacy z całej Gminy Bulkowo, by uczcić swojego patrona św. Floriana 2.We wtorek uroczystość świętego Stanisława biskupa i męczennika jednego z głównych patronów polski.

3. Od jutra rozpoczynają się Dni Krzyżowe z procesją do trzech krzyży, połączone z modlitwą o dobre urodzaje oraz w intencji krajów głodujących. Zachęcam do udziału w tych procesjach.

4. Próba generalna przed I komunią świętą w środę od 16.00. Na wtorek od godz. 8.00 zapraszam do kościoła rodziców dzieci klas III i IV, które przyjmą komunię świętą i odnowią przyrzeczenia chrzcielne, aby posprzątali i udekorowali naszą świątynię. Spowiedź przed uroczystością I Komunii w piątek od 16.00.

5.Próba dla klas IV i ich rodziców w czwartek od 16.00.

6. Za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, zajmująca miejsce siódmej niedzieli Wielkanocy, a także uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii. W związku z I komunią świętą zmiana porządku mszy św. Pierwsza msza św. o 8.00, druga Msza o 10.00 i ostatnia o 16.00, o 20.00 pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. przypominam, że na to nabożeństwo przychodzimy ze świecami.

7. W czwartek o 19.30 dla Szulbor i Ostrzykowa Msza święta przy krzyżu i poświęcenie pól. W piątek o 19.30 dla Starych Łubek i Aleksewa, w sobotę o 19.30 dla mieszkańców Sochocina Pragi.

8. Dziękuję za ofiary na cele parafialne: jubilaci Iwona i Roman Ziębińscy 200 zł. Stanisław Budziński z Blichowa 100 zł. Bóg zapłać.

9. Zapowiedzi: Radosław Kądracki, kawaler zamieszkały w Blichowie, parafia Blichowo i Kinga Góźdź, panna zamieszkała w Kleniewie, parafia Zagroba. Zapowiedź druga. Marcin Kiełpiński, kawaler zamieszkały w Blichowie, parafia Blichowo i Klaudia Buks, panna zamieszkała w Nowym Boguszynie, parafia Czerwińsk. Zapowiedź druga.

10. Słowo Biskupa Płockiego.

11. Z prasy katolickiej: ”Gość Niedzielny” i „Różaniec”. 12. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.