off

SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 22 lipca 2018 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus przypomina swoim uczniom o obowiązku odpoczynku po pracy. Gdy jednak wielki tłum znowu gromadzi się przy nich, Jezus od razu zaczyna nauczać.

2. Dzisiaj modlimy się za kierowców i podróżujących. Po ogłoszeniach pobłogosławię pojazdy i wszystkich kierowców, a po śpiewie na zakończenie Mszy świętej pojazdy i kierowcy będą pokropieni wodą święconą. Można przy tej okazji złożyć ofiarę dla Fundacji Miva Polska organizującej pojazdy dla misjonarzy. Zachęcam do odmawiania modlitwy przed każdą podróżą. Niech pod opieką patrona kierowców wszyscy szczęśliwie dotrą do celu podróży.

3. Dzisiaj odpusty w Pilichowie i w Miszewie Murowanym.

4. W czwartek doroczna uroczystość odpustowa ku czci św. Anny w naszej parafii. Msze święte o 9.00 i o 12.00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi wicedziekan dekanatu bodzanowskiego, proboszcz parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Zakrzewie ks. Krzysztof Kosewski. Po mszy św. o 12.00 adoracja i procesja. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

5. 200 zł. na cele parafialne złożyła rodzina Brzósków z Nowych Łubek. Bóg zapłać.

6. Zapowiedzi w kościele.

7. Z prasy: „ Gość Niedzielny”.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.