SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 21 lipca 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj po Mszach Świętych pobłogosławię kierowców i ich pojazdy z okazji przypadającego w czwartek wspomnienia Świętego Krzysztofa. Przy tej okazji zbieramy ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy.

2. W czwartek przypada święto Świętego Jakuba Apostoła.

3. W piątek 26 lipca, doroczna uroczystość odpustowa ku czci św. Anny w naszej parafii. Msze święte o 9.00; i o 12.00. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Kan. Mieczysław Ochtyra z Płocka. Po mszy św. o 12.00 adoracja i procesja. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

4. Dzisiaj odpust ku czci św. Anny w Miszewie Murowanym, a za tydzień w Bodzanowie.

5 Zachęcam do zapisywania się w kancelarii parafialnej na duchową pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcam też do wyruszenia na pielgrzymi szlak z Płocka do Częstochowy. Zapisy też w kancelarii.

6. 15 sierpnia o godz. 12.00 w Smardzewie odbędzie się koronacja koronami poświęconymi przez papieża cudownego obrazu Matki Bożej Smardzewskiej. Dokona tego były przewodniczący KEP arcybiskup Józef Michalik. Organizujemy dekanalną pielgrzymkę na te uroczystości. Wyjazd o godz. 10.00 z Blichowa. Koszt 10 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

7. 25 lipca od 8.00 do 10.00 w Ośrodku Zdrowia w Nowych Łubkach badanie wzroku. Wcześniej trzeba się zarejestrować. Plakat w gablotce.

8. Odnowione zostały żyrandole, wieczna lampka i dwie latarnie procesyjne. Zakupiony został też nowy żyrandol do zakrystii. Koszt tej inwestycji to 5150 zł.

9. Zapowiedzi przedślubne

10. Z prasy katolickiej: „ Gość Niedzielny”.

11. Intencje w gablotce i na naszej stronie.