off

PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21 lutego 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę Wielkiego Postu, czasu nawrócenia, pokuty, przemiany myślenia i życia. Od pierwszych wieków Kościoła wykorzystywano ten czas szczególnie na przygotowanie kandydatów do chrztu i odnowienia skutków tego sakramentu. Uczyńmy wszystko, co możliwe, by ten czas nie był dla nas tylko kolejnym Wielkim Postem, ale doprowadził nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem, który wychodzi nam naprzeciw, aby nas odnaleźć.

2. Dziś ofiary złożone na tacę w całości przeznaczone są na Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Płocku.

3. Jutro o 17.00 transmisja mszy św. z tegoż sanktuarium na youtube Sanktuarium oraz na kanale youtube Katolickiego Radia Diecezji Płockiej.

4. Jutro od 16.40 modlić się będziemy przed obrazem Jezu Ufam Tobie.

5. Gorzkie Żale dzisiaj po mszy św. o 9.00, a za tydzień po mszy św. o 11.30. Droga krzyżowa w najbliższy piątek o godz. 17.00.

6. Dwa tygodnie temu na tacę, czy do kancelarii wpłynęły ofiary na inwestycje i na kolędę z Czyżewa, dwie z Blichowa i z Wołowej. Tydzień temu też wpłynęły cztery koperty na tacę z Sochocina-Badurki i trzy koperty z Nowych Łubek. Bóg zapłać.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na misje święte.

8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł ś.p. Józef Lewandowski. Wieczny odpoczynek …

9. Zapowiedzi

10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Nie ma nadal „Gościa Niedzielnego Extra”.

11. Intencje mszalne