off

OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 2 sierpnia 2015. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś – osiemnasta niedziela w ciągu roku, a zarazem pierwsza niedziela sierpnia, miesiąca trzeźwości. Jak przed wiekami Bóg karmił Izraelitów manną, by nie ustali w drodze do ziemi obiecanej, tak nas tu zgromadzonych Pan Jezus posilił Chlebem Eucharystycznym, który dodaje nam sił w dążeniu do nieba. Dzisiaj po mszy św. o 11.30 adoracja i procesja.

2. Dwa tygodnie temu dla przy poświęceniu pojazdów zebraliśmy 725 zł.

3. W czwartek – pierwszy w tym miesiącu – święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta w naszym kościele o godz. 18.00. Adoracja w intencji powołań od godz. 17.00. Proszę powołaniową grupę modlitewną o przewodniczenie adoracji.

4. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. przed pierwszym piątkiem od godz. 17.30.

5. Przypominam, że można zapisać się na Pielgrzymkę duchową i otrzym,ać przewodnik duchowego pielgrzyma.

6 Zapowiedzi przedślubne.

7. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

8. Intencje mszalne.