Ogłoszenia parafialne 03.11.2013

Ogłoszenia Parafialne 03.11.2013 r.
  1. Trwa oktawa uroczystości Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o możliwości codziennego uzyskania odpustu i ofiarowania go za kogoś ze zmarłych.
  2. Dzieci, które uczestniczyły w październikowej modlitwie różańcowej w kościele po mszy św. O 9.00 otrzymają drobne nagrody.
  3. Po mszy św. O 11.30 dzisiaj adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  4. Jutro wspomnienie św. Karola Boromeusza.
  5. W czwartek od 16.00 adoracji w intencji powołań kapłańskich i zakonnych z naszej parafii. Proszę powołaniową grupę modlitewną o poprowadzenie adoracji.
  6. W czwartek od 17.30 spowiedź przed bierzmowaniem.
  7. W piątek wizytacja kanoniczna w naszej parafii. Program wizytacji w gablotce przed kościołem. Jest także na stronie Parafii Blichowo.
  8. Ważne, abyśmy zebrali się w piątek o 15.00 na cmentarzu, by pomodlić się z Księdzem Biskupem za zmarłych.
  9. Ważne, również spotkanie o 16.30 w grupach parafialnych i sprawozdanie z działalności tych grup. Wtedy też na początku będzie sprawozdanie proboszcza z pięciu lat pracy proboszczowskiej.
  10. O 17.45 ministranci przychodzą pod kancelarię parafialną i oczekują na Księdza Biskupa.
  11. Po bierzmowaniu również ministranci odprowadzają Księdza Biskupa do plebanii.
  12. Dziękuję za ofiary na cele parafialne i na Seminarium Duchowne w Płocku.
  13. Dziękuję Panu Stanisławowi i Andrzejowi Ławickim z Badurk za uporządkowanie ogrodu z różnego rodzaju liści, trawy i gałęzi. Bóg zapłać.
  14. W ostatnim czasie zakończone zostały ważne budowy i remonty w naszej parafii
  • zakończyliśmy budowę chodnika procesyjnego-koszt wyniósł 98847 zł.
  • schody granitowe przy kościele – koszt -21000 zł.
  • -wróciła z konserwacji chrzcielnica i szafka – koszt – 12902 zł.
  • zakupiłem nową gablotkę do ogłoszeń – koszt -792 zł.
14. Z prasy: „ Gość Niedzielny”