Ogłoszenia DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU. 5 października 2014. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października. Po mszy św. o 11.30 odmówimy różaniec. Po różańcu procesja wokół kościoła.

2. W tygodniu w naszym kościele różaniec codziennie o godz. 17.00.

3. We wtorek święto Matki Bożej Różańcowej. Na godzinę 16.00 zapraszam dzieci komunijne z klasy III i IV na październikowe spotkanie.

4. Za tydzień Dzień Papieski. Po mszach świętych do puszek zbiórka na fundusz stypendialny dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

5. W środę z naszego cmentarza zostały wywiezione wszystkie śmieci. Za te z pojemników plastikowych płacimy miesięcznie 529 zł. Za te składane w rogu cmentarza musimy zapłacić do końca listopada 9403 zł.. Wywieźliśmy 37 ton i 240 kg. W sumie było 5 samochodów ciężarowych. Dziękuję panu Romanowi Ziębińskiemu z Blichowa za załadowanie śmieci na samochody. Będziemy musieli prowadzić przynajmniej uproszczoną segregację śmieci. Proszę o wynoszenie ziemni z doniczek i zwiędłe oraz uschłe kwiaty w róg cmentarza, ale bez dodatków plastikowych. Obok betonowego śmietnika możemy składać uschłe gałązki świerkowe też bez żadnych dodatków plastikowych. Ponawiam prośbę o roztropność w zakupach kwiatów i zniczy na pogrzeby i na uroczystość Wszystkich Świętych.

6. Dziękuję za ofiarę na cele parafialne i na Seminarium Duchowne w Płocku.

7. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” .

8. Intencje na naszej stronie i w gablotce przed kościołem / odczytać w kościele /.