off

JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 23 listopada 2014. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem.

2. Dziś, w niedzielę Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po Mszy Świętej o 11.30 wystawiony będzie Najświętszy Sakrament i odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

3. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani.

4. Czwartego grudnia o godz. 12.00 we wspomnienie św. Barbary w naszym kościele odprawiona będzie uroczysta suma odpustowa.

5. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii od 5-7 grudnia: piątek, sobota i niedziela. Tegoroczne Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii będą rekolekcjami kerygmatycznymi. Poprowadzi je ks. Rafał Winnicki z zespołem świeckich ewangelizatorów. Program rekolekcji wywieszony w gablotce. Jest, również na stronie naszej parafii.

6. Dziękuję za ofiary na Seminarium Duchowne w Płocku mieszkańcom Słupcy Starej.

7. Wczoraj poświęciłem opłatki, które od soboty pan organista zacznie roznosić do wszystkich rodzin naszej parafii.

8 Z prasy katolickiej: „ Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”

W dzisiejszym Gościu Niedzielnym znaleźć można: kalendarz ścienny na rok 2014

9. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.