JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 22 listopada 2020. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, to ostatni mocny akord roku liturgicznego przed adwentowym wyciszeniem.
  2. Dziś, w niedzielę Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, po Mszy Świętej o 11.30 wystawiony będzie Najświętszy Sakrament i odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Sercu Pana Jezusa. Za udział w tym nabożeństwie możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. Czas przygotować się do Adwentu – okresu radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszeni i odpowiednio duchowo przygotowani.
  4. Rekolekcji Adwentowych w tym roku nie będzie.
  5. Piątego grudnia w sobotę będzie dzień spowiedzi adwentowej.
  6. Poświęciłem opłatki, które od wtorku pan organista zacznie roznosić do wszystkich rodzin naszej parafii. Początek w Golankach i Wiciejewie. Zachowujemy standardy związane z pandemią.
  7. Niestety następna niedziela z przepisami jak w poprzednie niedziele. Czyli jedna osoba na 15 metrów kwadratowych / u nas 17 osób /.
  8. Z prasy katolickiej: „ Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”
  9. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.
  10. W ostatnim czasie na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy: Hannę Rosińską, Romanę Popławską i Marię Wojnarowską. Wieczny odpoczynek …