JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 czerwca 2018. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

2. Zachęcam dzieci i młodzież do odbycia spowiedzi na zakończenie roku szkolnego. Możliwość spowiedzi w poniedziałek, w środę i w czwartek pół godziny przed Mszą świętą.

3. W piątek o 8.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.

4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Łętowie odpust.

6. Za tydzień po Mszy św. o 16.00 katecheza parafialna przed bierzmowaniem.

7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Walczak kawaler zamieszkały w Radzanowie-Dębnikach i Sylwia Krawczyk, panna zamieszkała w Sochocinie-Pradze. Zapowiedź druga.

Mateusz Przemysław Podraska zamieszkały w Nowych Łubkach, par. Blichowo i Marta Agnieszka Cieślak, zamieszkała w Gąbinie, parafia Gąbin. Zapowiedź druga.

Artur Kochański, kawaler zamieszkały w Słupcy, parafii tutejszej i Magdalena Matuska, panna zamieszkała w Bulkowie Kolonia, parafia Bulkowo. Zapowiedź druga.

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

9. Intencje mszalne na naszej stronie i w gablotce.