Jedenasta niedziela w ciągu roku 16 czerwca 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. W prostych słowach, za pomocą przypowieści Pan Jezus przybliża rzeczywistość Bożego królestwa, do którego wszyscy jesteśmy zaproszeni. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana.

2. W piątek, 21 czerwca, zakończy się kolejny rok szkolny i katechetyczny. Na dziękczynną Mszę Świętą zapraszam na godz. 8.00 w piątkowy poranek.

3. Podobnie jak 26 maja modliliśmy się za wszystkie mamy, tak również z okazji Dnia Ojca w przyszłą niedzielę 23 czerwca chcemy pomodlić się za wszystkich naszych ojców.

4. W przyszłą niedzielę 23 czerwca po Mszy św. odbędzie kolejna katecheza parafialna przed bierzmowaniem. Dzisiejsza jest odwołana na prośbę uczniów biorących udział w Dniach Bulkowa.

5. Zapowiedzi przedślubne

6. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

7. Intencje mszalne na naszej stronie i w gablotce.