JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 14 czerwca 2020. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie modlimy się Litanią do Serca Pana Jezusa.
2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie do czwartku włącznie o godz. 18.00 śpiewamy Nieszpory o Najświętszym Sakramencie.
3. W czwartek na zakończenie oktawy procesja, asysta jak w Boże Ciało. Po mszy świętej poświęcenie wianków i kwiatów.
4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie odprawiona o godz18.00
5. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do licznego udziału w liturgii i wspólnotowej modlitwie tych najbliższych uroczystych dni.
6. Dziękuję za bezimienną ofiarę na cele parafialne w wysokości 500 zł. Bóg zapłać.
7. Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 spotkanie przed I Komunią św. Za tydzień pani przyjedzie z albami i po Mszy św. o 9.00 będzie można je odebrać. W tym dniu również dzieci otrzymają modlitewniki.
8. Zapowiedzi przedślubne:
9. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
10. Intencje na naszej stronie i w gablotce przed kościołem / odczytać w kościele /.
11. W piątek na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy ś.p. Stanisława Walczaka. Wieczny odpoczynek …