off

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 12 czerwca 2016. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Święty Łukasz Ewangelista nazywany jest piewcą Bożego miłosierdzia. W wielu miejscach swojej Ewangelii przedstawia ten przymiot Pana Boga, m.in. we fragmencie, który dzisiaj usłyszeliśmy. Ufając w nieskończone miłosierdzie Boże, nie bójmy się do niego zbliżać – korzystajmy z tej łaski jak najczęściej. Objawia się ona zwłaszcza w sakramencie spowiedzi świętej, do którego można przystąpić przed każdą Mszą świętą.

2. Zaraz po Mszy św. o 9.00 próba generalna przed bierzmowaniem. Najpierw próba śpiewu, a potem innych funkcji.

3. Spowiedź przed bierzmowaniem dla kandydatów, świadków i rodziców w piątek po Mszy św. o 20.00.

4. Bierzmowanie w sobotę 18 czerwca o godzinie 11.00. Sakramentu tego młodzieży klas III gimnazjalnych i I ponad gimnazjalnych udzieli ks. Biskup Mirosław Milewski.

5. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy świętej.

6. Jutro, z okazji 13. dnia miesiąca pamiątkę objawień fatimskich o godz.. 17.30 wspólny różaniec . Proszę, aby panie z K.Ż.R. z Blichowa poprowadziły tę modlitwę.

7 Lista na pielgrzymkę do Częstochowy jest już zamknięta. Nie ma już wolnych miejsc. Przypominam, że na pielgrzymce nie spożywa się alkoholu, jeśli ktoś nie może się powstrzymać, niech zrezygnuje z wyjazdu.

8. Zapowiedzi.

9. Z prasy katolickiej. Dzisiaj „Mały Gość Niedzielny”, i „Gość Niedzielny”.

10. Intencje mszalne na naszej stronie i w gablotce.