off

IV Niedziela Zwykła . Ogłoszenia Duszpasterskie 02.02 2014 r.

1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień, w którym duchowo i materialnie wspieramy żeńskie i męskie wspólnoty zakonne. Dzisiejsze święto kończy tradycyjny okres śpiewania kolęd w naszych kościołach i rodzinach

2. Po mszy św. o 9.00 katecheza parafialna dla dzieci klas IV i ich rodziców.

3. Po mszy św. o 11.30 adoracja.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek od 16.00 adoracja. Proszę Powołaniową Grupę Modlitewną o przewodniczenie. W piątek od 16.00 spowiedź.

5. 27 kwietnia tego roku będzie kononizacja dwóch papieży. Jest wiele propozycji wyjazdu na tę uroczystość. Ja również mam zamiar w tym czasie wyjechać na pielgrzymkę. Jeśli ktoś chciałby przeżyć te dni na ziemi włoskiej to proszę popatrzeć na propozycję pielgrzymki wywieszonej w gablotce przed kościołem.

6. W we wtorek w Ośrodku w Nowych Łubkach badanie słuchu.

7. Podsumowanie kolędy za tydzień

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

9. Intencje mszalne są w gablotce i na tej stronie Parafii.