Dziesiąta niedziela w ciągu roku 9 czerwca 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Litania do Serca Jezusowego codziennie po Mszy św.

2. Tydzień temu wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za 40 lat mojego kapłaństwa. Dzisiaj dziękuję szczególnie Radzie Duszpasterskiej i Radzie Gospodarczej, którzy byli głównymi organizatorami tej uroczystości. Dziękuję też Druhom strażakom, paniom z Kół Różańcowych, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Blichowa i wielu innym osobom zaangażowanym. Poczułem, że jestem we wspólnocie i myślę, że takie poczucie wspólnoty odczuło wielu spośród was przeżywających razem ze mną ten jubileusz.  Dziękuję również za nieustającą modlitwę.

3. Z racji mojego jubileuszu nasza parafia otrzymała w prezencie ładny haftowany złotą nicią welon do błogosławieństw. Bóg zapłać w imieniu parafian.

4. W czwartek 13 czerwca o godz. 20.00 drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Odpowiedzialne za poprowadzenie modlitwy różańcowej K.Ż.R. z Sochocina-Czyżewa. Panowie z tej wioski proszę, aby nieśli Figurę Matki Bożej Fatimskiej.

5. Dziękuję za bezimienną ofiarę na cele parafialne z Golank . Złożono 200 zł. Bóg zapłać.

6. W sobotę od godz. 17.00 zapraszam ministrantów na pieczenie kiełbasek.

7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 16.00 kolejna katecheza przed bierzmowaniem.

8. Zapowiedzi przedślubne.

9. Słowo Biskupa Płockiego Szymona

10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Gość Historia”.

11. Intencje mszalne na naszej stronie i w gablotce.