Dwunasta niedziela w ciągu roku 23 czerwca 2024r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16.00 katecheza parafialna przed bierzmowaniem.

3. Jutro uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. W Łętowie odpust.

4. W sobotę 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 9.00 i o 18.00. Taca w tym dniu będzie zbierana na Stolicę Apostolską, w Zakrzewie odpust.

5. Kancelaria w okresie wakacyjnym czynna pół godziny przed Mszą św. i zaraz po Mszy świętej.

6. Dnia 17 lipca około godziny 13.00  z parkingu przy dzwonnicy będą odebrane elektro-śmieci. Kto chciałby się takich elektro-śmieci pozbyć i wspomóc misje niech 16 lipca przywiezie je na nasz parking przy dzwonnicy.

7. Dziękuję za ofiary złożone w ostatnim czasie: jedna z Chlebowa 100 zł. na cele parafialne, druga z Blichowa 50 zł. na świece ołtarzowe. Bóg zapłać.

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

9. Intencje na naszej stronie i w gablotce przed kościołem .