DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 24 września 2017. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitw o trzeźwość narodu.

2. W piątek, 29 września, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Już dzisiaj zachęcam wszystkich parafian: dzieci, młodzież i dorosłych, do licznego udziału

w codziennej Mszy Świętej i w nabożeństwie różańcowym, które w naszym kościele będziemy celebrowali o godz17.00. Tych zaś, którym trudniej dotrzeć do kościoła, proszę o wspólne odmawianie różańca w domach.

Za tydzień w I niedzielę miesiąca października różaniec po Mszy św. o 11.30. Po różańcu procesja. Proszę o asystę i dziewczynki do sypania kwiatkami.

4. Na bocznym ołtarzu jest lista przedmiotów kultu noszonych w procesji. Proszę o wpisanie imienia i nazwiska osoby noszącej w procesji wybrany obraz czy chorągiew lub inny przedmiot kultu.

5. Dnia 7 października w Bodzanowie dekanalny zjazd Kół Żywego Różańca. Nasza parafia ma według kolejności poprowadzić modlitwy różańcowe. Proszę panie z Kół Żywego Różańca o propozycję kto by to zrobił. Początek o godz. 10.00. Zachęcam wszystkich którzy należą do K.Ż.R. w naszej parafii do wzięcia udziału w tym modlitewnym spotkaniu.

6. Za dwa tygodnie 8 października w naszej parafii będzie tzw. niedziela radiowa. Msza św. o godz. 9.00 będzie transmitowana na żywo przez K.R.D.P.

7. Dziękuję za ofiary na cele parafialne:: Helena Łątka z Blichowa 550 zł i bezimienna ofiara 400 zł. Bóg zapłać.

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

9. Intencje mszalne w gablotce przed kościołem i na naszej stronie.