DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 22 września 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. Jutro wspominamy św. Pio.

3. W piątek wspomnienie św. Wincentego a Paulo.

4. W sobotę 28 września wspomnienie św. Wacława męczennika

5. Za tydzień , w kalendarzu liturgicznym przypada święto Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

6. Dziękuję za ofiary na cele parafialne:: Renata Pikalska z Golank złożyła 150 zł. i na śmieci z cmentarza 50 zł..Wiciejewo Dolne i Górne na śmieci z cmentarza 425 zł. Bezimienna ofiara na odnowienie żyrandoli 5000 zł.. Bóg zapłać.

7. Dzisiaj po Mszy św. o 9.00 spotkanie z tymi którzy zapisali się, bądź jeszcze chcą się zapisać do grupy lektorów czytających Słowo Boże, komentarze i Modlitwę Wiernych w kościele.

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

9. Intencje mszalne w gablotce przed kościołem i na naszej stronie.

10. W minionym tygodniu pochowaliśmy na naszym cmentarzu grzebalnym ś.p. Franciszka Zdzisława Tybusia. Wieczny odpoczynek…