DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 października 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Przypadająca dziś 29. niedziela w ciągu roku jest zarazem Niedzielą Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny.

2. W naszych modlitwach w tym tygodniu w sposób szczególny pamiętajmy o misjonarzach duchownych i świeckich, którzy, zostawiwszy swoje domy i swoich bliskich, udali się do dalszych i bliższych krajów, by dawać świadectwo o miłości Chrystusa do każdego człowieka. Taca z dzisiejszej niedziele na misje święte. Dzisiejsze nabożeństwo różańcowe po każdej Mszy św. też będzie poświęcone modlitwie w tej intencji.

3. Po Mszy św. o 16.00 dzisiaj katecheza parafialna przed bierzmowaniem.

4. Różaniec codziennie o godzinie 17.00.

5. We wtorek, 22 października, przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.

6. Zbliża się uroczystość Wszystkich świętych i coraz więcej osób porządkuje groby swoich bliskich zmarłych. To dobry zwyczaj, ale proszę, aby liście i inne odpady organiczne wyrzucać do betonowego śmietnika.

7. Dziękuję za ofiarowane kwiaty do kościoła dla Matki Bożej Różańcowej, dla Matki Bożej Fatimskiej i dla świętego Jana Pawła II.

8. Dziękuję za ofiary na cele parafialne: z Nowych Łubek Józef Adamski 100 zł. Bożena Pokrywińska 200 zł., z Blichowa Maria Wojnarowska 80 zł. i bezimienne ofiary : 80 zł. 100 zł. i 50 zł. Bóg zapłać.

9. Dziękuję za ofiary na wywóz śmieci z cmentarza: Blichowo – 2715 zł.; Wołowa i Kosino – 410 zł. ; Sochocino-Praga – 1030 zł.

10. Od wtorku rozpoczynają się w dekanacie bodzanowskim wizytacje urzędników kurialnych poprzedzające wizytację kanoniczną ks. Biskupa. W naszej parafii taka komisja kontrolę prowadzić będzie 29 października.

11. Z prasy katolickiej: ”Gość Niedzielny”.

12. Intencje mszalne: w gablotce i na naszej stronie.