DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 października 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Niezwykła to sytuacja, kiedy Pan staje się sługą. Bóg oddaje się w ręce człowieka, by móc stać się pokarmem, który możemy jeść. Tylko Bóg, który jest miłością, może to zrealizować. Tylko Bóg, który ustanowił Eucharystię, gorąco pragnie zasiąść z nami do stołu i z nami ją spożywać. Odkrywajmy, w jak wielkiej tajemnicy bierzemy udział.
2. Dziś po Mszy Świętej o 16.00 katecheza druga przed bierzmowaniem.
3. Różaniec codziennie o godz. 17.00.
4. Jutro kancelaria czynna tylko przed różańcem i po 18.30. We wtorek przez cały dzień będę przyjmował na wypominki i na msze święte. Kartki wspominkowe są na bocznych ołtarzach.
5. Jutro przypada wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, który zanim rozpoczął kroczenie drogą Pańską, był lekarzem. Tego dnia pamiętajmy o pracownikach służby zdrowia, o tych, którzy służą nam i opiekują się nami.
6. W piątek 22 października wspominamy w Kościele św. Jana Pawła II
7. Ofiary na wywóz śmieci w wysokości 1045 zł. zebrano z Sochocina-Pragi, a z Nowych Łubek : 2019 zł. Dziękuję ofiarodawcom i radnym. Bóg zapłać.
8. Ofiarę na cele parafialne w wysokości 130 zł. złożono z Nowych Łubek. Jubilaci: Jolanta i Roman złożyli 300 zł. Bóg zapłać.
9. W ubiegłym tygodniu na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy Ryszarda Lewandowskiego z Sochocina-Pragi. Wieczny odpoczynek ….
10. Dnia 08 listopada przyjedzie samochód ciężarowy po odbiór śmierci elektronicznych. Pozbierajmy stare telewizory pralki lodówki komórki odtwarzacze baterie i inne sprzęty zepsute nadające się na złom i przed 07 listopada złożymy je przy dzwonnicy. Zysk ze sprzedaży tego złomu przeznaczony będzie na misje święte.
11. Za tydzień Niedziela Misyjna. Taca na misje.
12. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.
13. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.