DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 stycznia 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Najświętsza Ofiara Chrystusa, której pamiątkę sprawowaliśmy, zjednoczyła nas wokół ołtarza. W Tygodniu Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan prosimy dobrego Boga, aby wszyscy wyznawcy Chrystusa stanowili „jedno serce i jednego ducha”, dając w ten sposób czytelne świadectwo wobec świata.

2. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszam do śledzenia relacji ze spotkania papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji papieża i młodych całego świata.

-Zachęta Ks. Biskupa / odczytać /

3. Dobiegają końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, proszę o kontakt z biurem parafialnym.

4. Dziękuję za złożone w minionym tygodniu ofiary na cele parafialne:

– Wołowa 1600 zł.

Wołowa, Kosino i Golanki 1500 zł.

Blichowo pod Turowo i Łubki 2070 zł.

Praga od Sztendurów 1050 zł.

Wiciejewo Górne 1500 zł.

Wiciejewo D. Golanki D. i Blichowo za mostem 2000 zł.

5. Kolęda w tym tygodniu według następującego porządku:

– środa od 13.30 Chlebowo od Kusych

– czwartek od 13.30 Blichowo od Witkowskich do rodziny Babis

– piątek od 9.00 Blichowo od Rzechółków do Krzemińskich

– sobota od 9.00 Blichowo od Kowalskich do Cieszkowskich

6. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia i zachęcam do modlitwy za babcie i dziadków.

7. Jutro doroczna adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej parafii. jak co roku zapraszam na adorację do kościoła poszczególne wioski według następującego porządku: / przeczytać /

8. Z prasy katolickiej : „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

10. Intencje mszalne…