DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 18 stycznia 2015. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przeżywamy drugą niedzielę w ciągu roku a zarazem Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy i rozpoczynamy (107.) Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Powyższe obchody uświadamiają nam obowiązek stałej troski o imigrantów i emigrantów, a także o jedność wyznawców Chrystusa.

2. W środę będziemy obchodzić Dzień Babci, a w czwartek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. W środę Dzień Eucharystii w naszej Parafii. Po pół godziny we wspólnotach wioskowych będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszej Eucharystii obecnego. Program w gablotce i na stronie Parafii.

4. W czwartek w Święcieńcu odpust.

5. Dziękuję za ofiary złożone w czasie kolędy na cele parafialne.

6. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu według następującego porządku:

– poniedziałek od 9.00 Blichowo pod Łubki od Smykowskich Kulpów do Woźniaków i  Szczerbakowskich

– wtorek od 9.00 Badurki

– czwartek od 9.00 Blichowo od Gocłowa do plebanii i od 15.00 Blichowo od Dądzików do rodziny Babis.

7. Zapowiedzi: Tadeusz Gradecki, kawaler, zamieszkały: Sochocino-Czyżewo, parafia Blichowo i Katarzyna, Małgorzata Wójcik, wdowa, zamieszkała: Krubice Stare, parafia Bulkowo.

6. Z prasy: „Gość Niedzielny”.

7. Intencje w gablotce i na stronie Parafii.