DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17 stycznia 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Od jutra do 25 stycznia trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W czwartek będziemy obchodzić Dzień Babci, a w piątek – Dzień Dziadka. Kierując się wiarą, okazujmy im szacunek, wdzięczność i chętną pomoc. Swoimi modlitwami obejmijmy ich wszystkich, zarówno żyjących, jak i zmarłych.

3. W czwartek Dzień Eucharystii w naszej Parafii. Po pół godziny we wspólnotach wioskowych będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszej Eucharystii obecnego.

Program w gablotce i na stronie Parafii.

4. Tak jak pan organista w Adwencie rozwoził opłatki, tak od jutra pani kościelna będzie rozwozić po wioskach naszej parafii wodę święconą, kadzidło i kredę. Nie będzie wchodzić do domów.

5. W tym tygodniu pani kościelna rozwiezie wodę, kadzidło i kredę według następującego porządku:

Początek od godz. 9.00:

– poniedziałek : Szulbory, Ostrzykowo i część Nowych Łubek od Masłowskich do Czarneckich i Adamscy.

– wtorek – Stare Łubki i Aleksewo

– środa – Słupca Stara

– piątek – Sochocino-Czyżewo

– sobota – Sochocino Praga cała

6. Ja będę odprawiał mszę świętą o godz. 17.00 za tych, których pani kościelna odwiedzi. Tak jak jest wyznaczone. Proszę, aby na mszę świętą przyjechał jeden przedstawiciel z domu rodzinnego, bo w kościele mamy limity. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę z racji kolędy to te na inwestycje proszę aby były podpisane. W kościele przedstawiciel rodziny po mszy świętej otrzyma tekst błogosławieństwa rodziny i domu rodzinnego.

7. Wczoraj na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy ś.p. Mirosława Biernat z Warszawy. Wieczny odpoczynek …….

8. Za tydzień zbiórka do puszek dla mieszkańców Chorwacji, którzy ucierpieli na skutek trzęsienia ziemi.

9. Z prasy: „Gość Niedzielny”.

10. Intencje w gablotce i na stronie Parafii.