DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 15 stycznia 2017. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. W dniach od 18 do 25 stycznia w całym Kościele będzie trwał Tydzień Powszechnej Modlitw o Jedność Chrześcijan. Powszechnej, gdyż w tym samym czasie podejmują ją wszystkie Kościoły chrześcijańskie.

3. W sobotę, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w niedzielę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy odeszli już do Pana. Tak wiele im zawdzięczamy. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.

4. W sobotę Dzień Eucharystii w naszej Parafii. Po pół godziny we wspólnotach wioskowych będziemy adorować Pana Jezusa w Najświętszej Eucharystii obecnego. Program w gablotce.

5. Za tydzień w Święcieńcu odpust.

6. Dziękuję za ofiary złożone w czasie kolędy na cele parafialne.

7. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu według następującego porządku:

– poniedziałek od 9.00 Wołowa przy szosie

– wtorek od 13.00 Wiciejewo Górne

– środa od 9.00 Blichowo pod Turowo i pod Łubki od Smykowskich

– czwartek od 15.00 Chlebowo Stare od Kusych

– piątek od 9.00 Blichowo od Rzechółków do plebanii i od 15.00 Blichowo od Dądzików do

rodziny Babis

8. Podsumowanie finansów za 2016 r.

9. Z prasy: „Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

10. Intencje w gablotce i na stronie Parafii.