off

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 3 stycznia 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 3 stycznia 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni.

2. Dziś, w pierwszą niedzielę miesiąca po mszy o 11.30 adoracja.

3. W środę 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte z poświęceniem wody, kadzidła i kredy według porządku niedzielnego.

4. 7 stycznia pierwszy czwartek miesiąca. Od 16.00 adoracja. Pomodlimy się o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Takich będziemy mieli kapłanów, jakich wymodlimy. Zapraszam, więc do wspólnej modlitwy.

5. Za tydzień niedziela Chrztu Pańskiego,

6. W ubiegłym tygodniu na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy s.p. Adam Natkowskiego. Wieczny….

7. Intencje mszalne / w gablotce i na naszej stronie /.

8. Podsumowanie finansowe za 2020 rok.