off

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 7 grudnia 2014. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś, w drugą niedzielę Adwentu, obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem na Wschodzie. W ramach osobistego przygotowania się do spotkania ze Zbawicielem w święta Bożego Narodzenia i w dniu Jego powtórnego przyjścia na ziemię starajmy się wspierać modlitwą i ofiarą materialną naszych braci w wierze żyjących na Wschodzie. Po mszach świętych dziś w całej Polsce zbiórka do puszek.

2. Jutro przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny – święto patronalne Parafialnego Apostolatu Trzeźwości i Dziewczęcej Służby Maryjnej. Msza Święta w naszym kościele o godz. 16.00. Dla dzieci klas III wręczenie medalików w ramach przygotowań do I Komunii św.

3. W dalszym ciągu rozprowadzamy świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Jak zwykle liczymy na wasze zrozumienie i hojność.

4. W środę i w sobotę roraty w naszym kościele o godz. 17.00

5. Dziękuję za ofiarę na Seminarium Duchowne- rodzina Brzósków z N. Łubek 50 zł.

6. W poniedziałek i w piątek wyjeżdżam na spowiedź rekolekcyjną.

7. Z prasy katolickiej : „Gość Niedzielny”.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.