Druga niedziela adwentu 10 grudnia 2023r. – Ogłoszenia duszpasterskie

1. Usłyszane w dzisiejszej Ewangelii wezwanie św. Jana Chrzciciela, aby przygotować drogę Panu przynagla nas do dobrego wykorzystania czasu Adwentu.

2. Msze Święte roratne sprawowane są w naszym kościele w środę i w sobotę o godz. 7.15.

3. Wyjazdy do chorych będą w przyszłym tygodniu. Można zgłaszać zapotrzebowanie w zakrystii.

4. Dzisiaj po Mszach świętych zbiórka do puszek dla Kościoła na Wschodzie.

5. Chrzty w pierwszy dzień Świat Bożego Narodzenia.

6. Jeśli ktoś chciałby ofiarować świerk, czy świerki do kościoła to proszę jak najszybciej to zgłosić.

7. Na 6 stycznia planujemy zorganizować Orszak Trzech Króli. Po orszaku planowana jest herbata w remizie w Blichowie oraz coś słodkiego. Proszę, aby panie z naszej parafii upiekły jakieś ciasto, czy kruche ciastka na tę uroczystość. kto chce upiec niech to zgłosi do pani katechetki. Bardzo z góry dziękuję.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.

9. Z prasy katolickiej :”Gość Niedzielny”.