off

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY 22 kwietnia 2018. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Pan Jezus sam siebie nazywa Dobrym Pasterzem, który daje swoje życie za owce. Wypełnił to całkowicie, ofiarując siebie na ołtarzu krzyża. Po swoim zmartwychwstaniu przekazał misję pasterską tym, których sam wybiera, aby ją wypełniali aż po krańce świata i aż do końca czasu.

2. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

3. Jutro uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika.

4. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty.

5. Po mszy św. o 16.00 dzisiaj katecheza przed bierzmowaniem dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania we wrześniu tego roku.

6. We wtorek o godz. 16.00 próba liturgiczna przed I komunią świętą.

7. W czwartek o godz. 16.00 próba liturgiczna przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu świętego dla IV klas

8. Dziękuję za bezimienną ofiarę na cele parafialne. Złożono 50 zł. Bóg zapłać.

9. Zapowiedzi: Michał Peciakowski kawaler zamieszkały w Nowych Łubkach, parafia Blichowo i Agnieszka Tomkiel, panna zamieszkała w Maszewie Dużym, parafia Brwilno. Zapowiedź druga.

Łukasz Kołodziejski, kawaler zamieszkały w Płocku ul Gałczyńskiego 14/32, parafia Ducha świętego i Milena Michalak, panna zamieszkała w Wiciejewie, parafia Blichowo. Zapowiedź druga.

10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

11. Intencje w gablotce i na naszej stronie.