CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 31 stycznia 2021. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Ostatnia niedziela stycznia to Światowy Dzień Trędowatych.

2. We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte z błogosławieniem świec o godz.9.00 i o 17.00. Pamiętajmy o osobach konsekrowanych, które oddały życie w służbie Bogu i Kościołowi. Warto wspomnieć o setkach domów pomocy, domów dziecka, przedszkoli, szkół, ośrodków wychowawczych, szpitali i hospicjów, w których codziennie służą osoby konsekrowane, które dzięki temu są świadkami Boga pełnego miłości i miłosierdzia. Taca na zakony.

3. We wtorek 2 lutego na godz. 16.30 zapraszam dzieci komunijne z klas III i IV wraz z rodzicami na katechezę przed uroczystościami majowymi.

4. W czwartek od 15.30 adoracja i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

5. W piątek 5 lutego wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

6. To również pierwszy piątek miesiąca. Adoracja od 15.30 i okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa.

7. W tym tygodniu przypada także pierwsza sobota miesiąca z Mszą świętą o N.S.N.M.P. o godz. 16.30.

8. Pragnę serdecznie podziękować za ofiary złożone w minionym tygodniu na inwestycje parafialne:

– Ze Słupcy Nowej – 1550 zł.

– z Wiciejewa Górnego i Dolnego – 1250 zł.

– z Golank Górnych i Dolnych – 1050 zł.

– z Nowych Łubek od Musiałów do Wardów – 1250 zł.

– z Nowych Łubek od Kalinowskich do Ruteckich – 700 zł.

– z Nowych Łubek centrum – 950 zł.

9. W tym tygodniu od godz. 9.00 pani kościelna odwiedzi z wodą swięconą, z kadzidłe i kredą następujące wioski:

– w poniedziałek – Sochocino – Badurki oraz Wołową przy szosie; Wołową w polu i Kosino.

– w środę – Chlebowo Stare i Chlebowo Nowe.

– w czwartek – Blichowo od Sykowskich do Żuchowskich i Michalaków oraz od Wojtasów i Cytackich do Pęcherzewskich.

– w piątek – Blichowo od Gocłowa do banku i od Pawłowskich do rodziny Babis.

– w sobotę – Blichowo od kościoła do piekarni a także za mostem i przy szkole i kościele.

10. Dzisiaj pochowamy na naszym cmentarzu ś.p. Stanisławę Natkowską z Płocka. Wieczny odpoczynek … .

11. Z prasy katolickiej: „Różaniec” „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.

12. Intencje szalne.