CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 04 lipca 2021 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś pierwsza niedziela lipca, po mszy św. o 11.30 adoracja i procesja.

2. Informacja z Gminy o spisie powszechnym.

3. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna codziennie pół godziny przed mszą świętą i zaraz po mszy świętej.

4. W minionym tygodniu przy czyszczeniu i malowaniu ogrodzenia cmentarza pracowali: Plewiński Bolesław – Słupca; Mateusz Raczyński – Słupca; Dąbrowski Kazimierz – N. Łubki; Seweryn Pessel – Ostrzykowo i wcześniej pracował Piotr Kujawa z Golank. Bardzo dziękuję. W tym tygodniu znowu zrobimy przerwę w pracach.

5. Ofiarę na cele parafialne złożyli wczorajsi jubilaci: Andrzej i Małgorzata. Złozyli 200 zł. Bóg zapłać.

6. W piątek na naszym cmentarzu grzebalnym pochowaliśmy ś.p. Danutę Gościcką z Woźnik. Wieczny odpoczynek …

7. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” , „Mały Gość Niedzielny” i „Różaniec”.

8. Intencje mszalne w gablotce i na naszej stronie.