Ogłoszenia XXVII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 6 października 2019. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Zaraz po Mszy św. o 9.00 katecheza parafialna dla dzieci klas III przed Pierwszą Komunią świętą.

2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca października. Po mszy św. o 11.30 odmówimy różaniec. Po różańcu procesja wokół kościoła.

3. W tygodniu w naszym kościele różaniec codziennie o godz. 17.00.

4. Jutro święto Matki Bożej Różańcowej. W Bodzanowie o godz. 19.00 wspólny różaniec i Msza św. dla Kół Żywego Różańca z dekanatu bodzanowskiego.

5. Za tydzień Dzień Papieski. Po mszach świętych do puszek zbiórka na fundusz stypendialny dla zdolnej, lecz ubogiej młodzieży.

6. Za tydzień o godz. 20.00 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

7. Również za tydzień po Mszy św. o 9.00 katecheza parafialna dla dzieci klas IV i ich rodziców przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu świętego.

8. Dziękuję za ofiary na śmieci z cmentarza: Słupca Stara 750 zł. i Nowe Łubki I część 670 zł.

9. Ks. proboszcz z Bulkowa organizuje w ferie zimowe pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Informacje szczegółowe w gablotce przed kościołem.

10. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny” .

11. Intencje na naszej stronie i w gablotce przed kościołem / odczytać w kościele /.