DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 10 czerwca 2018. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Litania do Serca Jezusowego codziennie po Mszy św.

2. Tydzień temu do puszek na świątynię Opatrzności Bożej zebraliśmy 375 zł.

3. Na wyjazd z pielgrzymką do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa są jeszcze 3 wolne miejsca. Zgłaszamy się do pana Jerzego Kopra lub do jego żony.

4. W środę 13 czerwca o godz. 20.00 drugie w tym roku nabożeństwo fatimskie.

5. W sobotę od 10.00 – 12.00 druga część ustnego egzaminu przed bierzmowaniem.

6. W sobotę i w niedzielę Dni Bulkowa i XVI Festyn Rodzinny.

7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Walczak kawaler zamieszkały w Radzanowie-Dębnikach i Sylwia Krawczyk, panna zamieszkała w Sochocinie-Pradze. Zapowiedź pierwsza.

Mateusz Przemysław Podraska zamieszkały w Nowych Łubkach, par. Blichowo i Marta Agnieszka Cieślak, zamieszkała w Gąbinie, parafia Gąbin. Zapowiedź pierwsza.

Artur Kochański, kawaler zamieszkały w Słupcy, parafii tutejszej i Magdalena Matuska, panna zamieszkała w Bulkowie Kolonia, parafia Bulkowo. Zapowiedź pierwsza.

Waldemar Kloc, kawaler zam. Płock par św. Stanisława Kostki i Katarzyna Masłowska, panna zamieszkała w Sochocinie-Pradze, parafia Blichowo. Zapowiedź druga.

8. Z prasy katolickiej: „Gość Niedzielny”.

9. Intencje mszalne na naszej stronie i w gablotce.